İptal&İade Şartları

Önemli 1: oderliris.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri (parçalı olarak veya tamamını), sipariş tarihinizden itibaren on beş (15) gün içinde kullanılmamış olması şartı ile tarafımıza göndererek iade talebinde bulunabilirsiniz. Online alışverişlerde mağazalarımızdan herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Nasıl İptal veya İade Yaparım?

  1. Üyelik Hesabınızdan Online Talep Oluşturun

Sipariş iptal/iade istekleriniz için üye girişi yaparak Hesabım/İade Taleplerim alanından online talep oluşturmanızı rica ederiz. Böylelikle işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabiliriz.
Üye değilseniz, iade sürecinizi başlatabilmemiz için faturanız ile birlikte ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

  1. İçine faturanızı da koyarak paketi hazırlayın

Faturanızın alt kısmında yer alan iade&değişim bölümünü doldurun ve faturanız ile birlikte ürünleri orijinal ambalajında güvenli bir şekilde paketleyin. Faturanızı bulamıyorsanız, mail adresinizden e-arşiv faturanıza ulaşabilirsiniz.

  1. İade paketinizi en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edin

En yakın Yurtiçi Kargo şubesindeki kargo yetkilisine iade paketinizi teslim ederek ücretsiz bir şekilde talebinizi oluşturur

Online Depo İade Adresi

ŞEVKETSÜMER MAH. 5937 SK. NO: 37 A AKDENİZ/ MERSİN

Değişim Şartları

Değişim işlemimiz bulunmamaktadır. Sadece iade işlemi yapılmaktadır.

Sipariş İptali

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden cayma hakkınızı siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce de kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin kargoya teslim edildi bilgisi e-mail ile bildirilmeden önce Hesabım/İade Taleplerim alanından ‘Sipariş İptali’ talebi açmanız veya info@oderliris.com adresine iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürünle ilgili bilgi vermelisiniz. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmişse tüketici koruma kanunu gereği otuz (15) gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz

Geri Ödeme

İadesi onaylanan ürününüzün tutarı 1-3 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza talimat verilecektir. İade tutarının hesabınıza yansıması bankaya göre farklılık gösterebilmekte olup ODERLIRIS’nın bu sürece müdahale etme hakkı yoktur.